Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
lucci napisał:
to zaczelo podobno od niedawna dzialac, ze wzgledu, iz pobieraczek mial problemy juz pod koniec roku to powstaly klony, ktory miejmy nadzieje zajmia sie ludzie z UOKiK, jesli chodzi o osoby, ktorzy nie rejestrowaly sie a maja email, ze sie rejestrowaly : to moze dzieci ale musialy by w sumie znac haslo do email, albo zarejestrowaliscie sie juz dawno na pobieraczku i teraz wrabiaja na podobne konto ludzi ... najwczesniej zarejestrowali sie ludzie pod koniec grudnia, ale czemu 4 miesiace po domagaja sie wplaty , a dostawal ktos w ciagu tych 3-4 miesiecy jakies od nich emaile?
ja dostałam pierwszy czyli 4 miesiące po rzekomej rejestracji. w/g prawa - powinni mi jeśli już przesłać na adres w rejestracji umowę w formie papierowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za słowa otuchy... Ale chciałbym miec pewne info na temat tych oszustów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GREGOR napisał:
Dzięki za słowa otuchy... Ale chciałbym miec pewne info na temat tych oszustów!! [/quote] [quote name='GREGOR' timestamp='1367612549' post='765482'] Dzięki za słowa otuchy... Ale chciałbym miec pewne info na temat tych oszustów!!
Poczytaj na forach , obiecuję wkleić maila jak do mnie przyjdzie z UOKiK. Napisz do nich i wklej pismo jakie przesłali. Gregor a Ty się rejestrowałeś? podałeś swoje dane prawidłowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://m.onet.pl/gad...chnowinki,qfdkj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GREGOR napisał:
Pierwszy email 28.04 dzis drugi ponaglający i "straszący" .....
- ja dostalam 23 kw. ^^, wiec sie dlugo z tym mecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niestety też się dałem nabrać. Nawet miałem zamiar zapłacić bo podałem prawdziwe dane, ale jak mam zapłacić jak nic nie mozna z tamtąd pobrać. Udało sie komuś cos pobrać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.gry-onlin...asp?ID=12507457 tu oficjelne wypowiedzi Krajowego rejestru długów i z konsumenckiego biura porad - do poczytania pobieraczek i plikostrada to to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem na forum prawnym ze ktoś kontaktowal się z UOKiK i odpisali ze nie mogą powiedzieć czy płacić czy nie ale jeżeli nie dostałeś do domu pisemnego listu poleconego to możesz ich olać. Nie wiem jak to działa z fałszywymi danymi ale no tak to wygląda :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PŁAĆCIE OSZUSTOM http://www.uokik.gov...hp?news_id=1970
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Ja niestety też się dałem nabrać. Nawet miałem zamiar zapłacić bo podałem prawdziwe dane, ale jak mam zapłacić jak nic nie mozna z tamtąd pobrać. Udało sie komuś cos pobrać?
mnie nic sie nie udalo pobrac, wiec wyszlam z tej strony i wgl zapomnialam o niej a 23 kw. myslalam , ze spadne z krzesla czytajac email od nich, jednak juz sie uspokoilam od tamtego czasu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Poczytaj na forach , obiecuję wkleić maila jak do mnie przyjdzie z UOKiK. Napisz do nich i wklej pismo jakie przesłali. Gregor a Ty się rejestrowałeś? podałeś swoje dane prawidłowe?
Własnie nie pamiętam zebym wogóle sie tam logował!!A adres ip nie jest z mojego komputera!! To jest jakis wałek najzwyczajniej.... Czekam na twojego maila i Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z Was olewał ich już przez dłużysz czas? Wszyscy piszą żeby olewać, ale nikt nie napisał jak długo już olewa i jakie ewentualne konsekwencje z tego olewania są (oprócz emaili)? Ale jestem zestresowana... Nie podałam im oczywiście moich prawdziwych danych, tylko adres email był prawdziwy. Emaila mogę skasować, nie jest mi to na rękę, ale pewnie tak zrobię... BŁAGAM O POMOC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lunnah napisał:
Czy ktoś z Was olewał ich już przez dłużysz czas? Wszyscy piszą żeby olewać, ale nikt nie napisał jak długo już olewa i jakie ewentualne konsekwencje z tego olewania są (oprócz emaili)? Ale jestem zestresowana... Nie podałam im oczywiście moich prawdziwych danych, tylko adres email był prawdziwy. Emaila mogę skasować, nie jest mi to na rękę, ale pewnie tak zrobię... BŁAGAM O POMOC!
poczytaj wcześniejsze linki i naprawdę bądz spokojna. Pobieraczek - wczesniej tak to sie nazywalo ludzie maja np po 3 letniej przerwie nastepne wezwanie przedsadowe...oni licza tylko i wylacznie na strach i pewnie w jakimś tam procencie ludzie płacą. Maja teraz karę ponad 250 tys so zapłacenia. mam koleżankę której znajoma mieszka w Dubaju adres mam z proformy - fakturki poprosże ją aby się tam udała i zerknęła jaka tam forma jest. Widziałam w necie dane tych wlascicieli - Pan Rafał mieszka w Bydgoszczy a Pani Iwona mieszka w Gdańsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
poczytaj wcześniejsze linki i naprawdę bądz spokojna. Pobieraczek - wczesniej tak to sie nazywalo ludzie maja np po 3 letniej przerwie nastepne wezwanie przedsadowe...oni licza tylko i wylacznie na strach i pewnie w jakimś tam procencie ludzie płacą. Maja teraz karę ponad 250 tys so zapłacenia. mam koleżankę której znajoma mieszka w Dubaju adres mam z proformy - fakturki poprosże ją aby się tam udała i zerknęła jaka tam forma jest. Widziałam w necie dane tych wlascicieli - Pan Rafał mieszka w Bydgoszczy a Pani Iwona mieszka w Gdańsku.
@Gość Bardzo Ci dziękuję za słowa otuchy. W sumie masz rację, nie znajdą osoby którą wymyśliłam pod adresem który również wymyśliłam. Mogą mi naskoczyć... Ale z drugiej strony - mają mój adres IP... Myślisz że nie dojdzie do sprawy w sądzie i płacenia gigantycznych sum? Przepraszam że tak sram, ale stresuje się starsznie... Jak Twoja kolezanka dowie się coś o tej firmie, to poinformuj mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez bylam niespokojna przez 1 tydzien od dostania wiadomosci, jednak ja nie widze sensu wysylac im emiali, bo oni nie odpowiadaja, jezeli wyslal ktos parenascie przed tymi 14 dniami to wystarczy - jestes bezpieczny(a), trzymaj je w emailach wyslanych, ale jesli po kilku miesiacach masz problem jak wiekszosc, sledz po prostu forum to Cie uspokoi i nie piszcie do nich, ze nie rejestrowaliscie sie - to ich guzik obchodzi, naciagacze chca kase i nie "czytaja" zadnego dla nich wytlumaczenia, olewajcie te wiadomosci jak reklamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktury proforma.......które dostajemy do zapłaty POcZYTAJCIE i można spać spokojnie http://di.com.pl/por...stosowanie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lunnah napisał:
@Gość Bardzo Ci dziękuję za słowa otuchy. W sumie masz rację, nie znajdą osoby którą wymyśliłam pod adresem który również wymyśliłam. Mogą mi naskoczyć... Ale z drugiej strony - mają mój adres IP... Myślisz że nie dojdzie do sprawy w sądzie i płacenia gigantycznych sum? Przepraszam że tak sram, ale stresuje się starsznie... Jak Twoja kolezanka dowie się coś o tej firmie, to poinformuj mnie
Posłuchaj ok mają Twoje IP...ale zeby doastac twoje dane - muszą wystąpic do prokuratury a ta następnie do twojego dostawcy internetu - myślisz ze będą to robić? no niby jak skoro oni sami to oszuści????? tylko i wyłacznie liczą że po którymś mailu zastraszajacym tym ze cię podadzą do sądu? u mnie np ciąg liter nijak można ułożyć z tego nazwisko...jaki sąd przyjmie takie dane? czytałam na forach,że Ci co podali dane prawidłowe dostawali jakieś pisma ale też o kant przepraszam dupy to obić bo ta niby firma windykacyjna, kancelaria to oni sami ślą z adresu pobieraczka. Informatycy posprawdzali. Zanim im sie do dupy dobiorą - a to może potrwać ze względu na te Emiraty to myślę sporo ludzi się przestraszy i zapłaci i o to im chodzi. Automat maile śle jak się podoba i po jakimś czasie następuje akcja - ślemy raz jeszcze co chwila tam pewnie logują się następni i tak interesik się w majestacie prawa kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko jest pic na wode, by wszyscy uwierzyli, ja czytalam, ze Ci co zaplacili dostawali wezwanie, ze nie otrzymali, a potwierdzenia oczywiscie nie zatrzymali a jak zatrzymali to nie dawali spokoju i nadal straszyli ... wiec nie widze sensu placic, szkoda nerwow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostalam wczoraj juz drugiego maila. To jak robiny z ta plikostrada? Placimy czy niet? Powoli zaczyna mnie to wkurzac. Gdyby nie to ze ta plikostrada jest w Dubaju lecz w Polsce to bym w ofole sie nie przejmowala i miala ich gdzies. Obawiem sie po prostu ze pewnego dnia okaze sie ze musze zaplacic jakas gigantyczna sume. W niedziele mija drugi piecio dniowy rermin zaplaty. Pisalam juz tu wczesniej. Chyba trzeba zapytac jakigos speca od prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Posłuchaj ok mają Twoje IP...ale zeby doastac twoje dane - muszą wystąpic do prokuratury a ta następnie do twojego dostawcy internetu - myślisz ze będą to robić? no niby jak skoro oni sami to oszuści????? tylko i wyłacznie liczą że po którymś mailu zastraszajacym tym ze cię podadzą do sądu? u mnie np ciąg liter nijak można ułożyć z tego nazwisko...jaki sąd przyjmie takie dane? czytałam na forach,że Ci co podali dane prawidłowe dostawali jakieś pisma ale też o kant przepraszam dupy to obić bo ta niby firma windykacyjna, kancelaria to oni sami ślą z adresu pobieraczka. Informatycy posprawdzali. Zanim im sie do dupy dobiorą - a to może potrwać ze względu na te Emiraty to myślę sporo ludzi się przestraszy i zapłaci i o to im chodzi. Automat maile śle jak się podoba i po jakimś czasie następuje akcja - ślemy raz jeszcze co chwila tam pewnie logują się następni i tak interesik się w majestacie prawa kręci.
Okej, czyli zapominam o sprawie w takim razie i mogą mi nadmuchać. Jeszcze raz wielkie dzięki i czekam na odpowiedź Twojej kolezanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...